Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
NAŠE ŠKOLA
Aktuálně
z Deblína
z Doubravníku
z Drásova
z Nedvědice
CHVÁLÍ NÁS...
Rok 2016/2017
Archiv
ZUŠ a TV
ÚŘEDNÍ DESKA
Školní rok
Rozhodnutí ředitele
Povinné informace
Poptávky a výzvy
Výroční zprávy
STUDUJ U NÁS...
Školné
Přijímací zkouška
Přihláška
Odhláška
KONTAKTY
Škola
Naši učitelé
HISTORIE ŠKOLY
Z historie...
60.výročí
PODPORUJEME...
HA-KAPELA

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Aktuality...

23.03.2017 11. žákovská besídka
Sál ZUŠ Tišnov, 17:00
..ke stažení
  • Plakát
  • Další, jedenáctá besídka školního roku 2016/2017, nabídne návštěvníkům koncertního sálu ZUŠ 17 hudebních čísel v podání našich žáků: Karel Friedl, Radka Mašková, Nikol Valová (hra na akordeon), Natálie Caudrová (hra na housle), Alexandra Mašková, Victoria Kučerová, Adam Skřivánek, Marie Bednářová, Ondřej Němec (hra na klavír), Samuel Františ, Anna Miholová, Jan Sokol (hra na kytaru), Barbora Vondráková (hra na flétnu),Aneta Novotná (hra na violoncello), Jakub Maláska, Natálie Babáková (hra na zobcovou flétnu), a naši zpěváci Jůlie Konečná a Valérie Zdražilová.
      
    29.03.2017 Jarní koncert na radnici
    Obřadní síň, Radnice Tišnov, 18:30
    ..ke stažení
  • Plakát
  • Tradiční Jarní koncert, který pořádáme v prostorách Obřadní síně tišnovské radnice, je sestaven z těch nejlepších výkonů našich žáků. Přijďte se zaposlouchat do tónů akustické hudby v podání Karla Friedla, Radky Maškové, Víta Janíčka, Natálie Caudrové, Jakuba Čady, Jitky Večeřové, Tomáše Kubíčka, Václava Říhu, Hedviky Jebáčkové, Terezy Lukasové, Jany Novotné, Marie Bednářové, Jany Stehlíkové, Anny Buterinové a Adély Sáblíkové.
      
    01.04.2017 HAKAPELA
    Sokolovna Tišnov, 19:00
    ..ke stažení
  • Plakát
  • Po delší odmlce opět připravujeme koncert HAKAPELY. Zavčas si rezervujte vstupenky na tento hudební večer..
      
    Výsledky okresních soutěží MŠMT v literárně-dramatickém oboru
    Ve školním roce 2016/2017 budou žáci literárně-dramatického oboru soutěžit v disciplínách recitace a divadelní soubory.
    V tomto článku najdete jejich umístění v okresních kolech této soutěže.


     
    10. žákovská besídka
    Anna Vrzalová, Klára Tichá, Martina BrabcováDesátá besídka, která byla hojně navštívená rodiči, byla v znamení pestré hudby v podání našich žáků. V přiložené galerii můžete shlédnout vynikající výkony Vítězslava Falty, Nikoly Kopečné a Adély Balabánové.

     
    9. žákovská besídka
    Petr ChlupO skvělý program deváté besídky se postarali žáci hudebního oddělení:Stanislav Bárta, Ondřej Cacek....
    V přiložené galerii shlédněte výkony Stanislava Bárty a Viktora Chocholatého.


     
    NAJDETE NÁS







    E-ŠKOLA