popelka

Taneční pohádka Popelka

Pamatujete na loňskou pohádku O Sněhurce? Připravujeme novou taneční pohádku Popelka. kterou budete moci shlédnout v závěru 2. pololetí tohoto školního roku. Na přírpavě se podílejí žáci pěvecké třídy Marie Bednářové, žáci literárně-dramatického oboru ze třídy Jakuba-Vladislava Štrejna a tanečníci pod vedením Markéty Chlubné.

Scénář je autorským dílem zmíněných pedagogů, a celé dílo vzniká postupně na soustředních. A již nyní se můžete podívat na to, jak nám dílo postupně vzniká...

 

Informace o představení:

  • délka: 50-60 minut (odhadovaný čas)
  • vhodné pro předškoláky a žáky 1. stupně ZŠ
  • cena: 50,- Kč / žák

Termíny pro vás:

  • 31.5.2024 - 8:30 a 10:00
  • 3.6.2024 - 8:30 a 10:00
  • 4.6.2024 - 8:30 a 10:00
  • 5.6.2024 - 8:30

Rezervační systém

Připravili jsme pro vás rezervační systém. Kliknutím na odkaz se dostanete do prostředí rezervačího systému, ve kterém vyberete vám vhodný termín a zarezervujtete počet sedadel.

Nezapomeňte do počtu sedadel zahrnout také dopdovd vašich žáků.

Rezervační systém je omezen pouze na 100 sedadel na jednoho klienta (školu).

Při větším počtu vašich žáků je potřeba rezervaci udělat vícekrát - při rezervaci musíte zadat název školy, email a telefon. Při opakovné rezervaci za jednoho klienta budete muset zadat odlišný název klienta (školy) email a telefonní číslo. 

Rezervaci musí potvrdit organizátor akce. Následující den dojde do emailu zpráva o potvrzení rezervace.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

 

Soustředění 16.3.2024

Popelka má to nejtěžší teprve před sebou, zato naši žáci dnes úspěšně zakončili další náročné víkendové soustředění. Tímto krátkým videem děkujeme žákům Tanečního a Literárně-dramatického oboru za jejich úsilí a nekončící píli. Děkujeme nejen jim, ale i všem rodičům, kteří nás v našem společném cíli podporují. Bez Vás by to nešlo.

Zkouška 21.2.2024

Chceš studovat na ZUŠ Tišnov?

Rádi vás vezmeme mezi sebe
Studuj u nás!