Denmatek

Vystoupení ke Dni matek

Autor:
Mgr. Tomáš Zouhar

8. květen je ve znamení svátku našich maminek. Ku příležitosti tohoto svátku se v Tišnově konaly 2 akce, do kterých se zapojili žáci hudebního oboru.

8. května - Farská zahrada

V rámci oslav tohoto svátku vystoupila v neděli 8. května kapela FALTABand ve Farské zahradě, kde zahráli ukázky ze svého repertoáru a pozvali tak posluchače na svůj koncert, který se bude konat ve čtvrtek 19.května 2022 v kině Svratka.

 

10. května - Dům seniorů Tišnov

Oslava Dne matek pokračovala v Centru sociálních služeb v Tišnově na Králové ulici. V odpoledních hodinách zorganizovali zaměstnanci zařízení oslavu pro své klienty. Po vystoupení dětí z MŠ přišli na řadu žáci naší školy.

Pro seniorky, které až na pár míst zaplnily celou jídelnu, jsme připravili hudební pásmo od hudby lidové po moderní. Na tomto vystoupení se podíleli kolegové Marek Kubát (hra na kytaru) a jeho žák Jakub Čada, Anna Mikolajková (hra na zobcovou flétnu) a žáci Ellen Gloserová, Matyáš Doubrava a Zdenka Odehnalová. Hráče na kytaru a zobcovou flétnu doplnili sourozenci Stanislav a Ondřej Bártovy z akordeonové třídy paní Dany Morysové.

Závěrem oslavenkyním zazpívala Anna Mikolajková za doprovodu Marka Kubáta.

Chceš studovat na ZUŠ Tišnov?

Rádi vás vezmeme mezi sebe
Studuj u nás!